2020 m. spalio mėn.

  • Kas Karlo tikėjimo kelionėje mane labiausiai įkvepia? Ypač kokia yra Eucharistijos vieta mano gyvenime?
  • Kaip jaučiuosi kviečiamas evangelizuoti šiandien ir, būtent, internete?
  1. Karlo matė interneto pradžią ir buvo vienas pirmųjų, panaudojusių naujas technologijas tikėjimo labui.

Jo pavyzdžiu duok mums, Viešpatie, būti drąsiems ir kūrybingiems. Padėk, kad nebijotume pasinaudoti visomis pasiekiamomis priemonėmis Tavo meilei perduoti ir Evangelijai skleisti.

  1. Skaitmeninis pasaulis, priklausomai nuo to, kaip jį panaudojame, gali būti vienišumo ir manipuliacijos erdve. Tačiau taip pat galima jį pasitelkti tarnauti Gėriui ir skleisti Grožį, kaip tai darė Karlo.

Viešpatie, padaryk mus šio grožio, kurį Tu nori perduoti pasauliui, įrankiais. Padėk būti dėmesingiems ir pastebėti bei įvertinti tai, kas gera žmoguje.

  1. Pasaulį ištikusi koronaviruso pandemija privertė didelę dalį planetos gyventojų likti įkalintiems savo namuose. Tuomet internetas ir socialiniai tinklai parodė savo neįtikėtiną galią palaikyti bendrystę bei skatinti solidarumą.

Viešpatie, padėk mums ir toliau eiti šiuo keliu, mokantis atpažinti laiko ženklus. Stiprink mūsų broliškus ryšius bei toliau ausk šį maldos tinklą, kurį Tu pradėjai. Leisk, kad visi kartu, ten kur esame, būtume šis neregimas vienuolynas, kuriame Tu nori apsigyventi.

Lk 10, 2-3

« Jis sakė jiems: „Pjūtis didelė, o darbininkų maža. Melskite pjūties šeimininką, kad atsiųstų darbininkų į savo pjūtį. Keliaukite! Štai aš siunčiu jus lyg avinėlius tarp vilkų. »

“Ponia, jūsų sūnus ypatingas”. Šią frazę Antonia Akutis, Karlo mama, girdėjo daugybę kartų. Kuo jis buvo “ypatingas”? Ar Karlo turėjo kažką tokio, kas jį išskyrė iš kitų? Karlo paslaptis turi vardą: tai Jėzus. Nuo Pirmosios Komunijos dienos Jėzus tapo jam Draugu iš didžiosios raidės. Karlo, mėgstantis naujas technologijas, buvo vienas pirmųjų 2000 metais panaudojusių internetą skelbti Evangelijai. Karlo – tai Jėzaus kompiuteristas, kiberapaštalas, kurį popiežius Pranciškus nori duoti jaunimui, kaip sektiną pavyzdį. Būdamas 15 metų, Karlo Akutis mirė nuo ūmios leukemijos. Šis ypatingas jaunuolis 2020 m. spalio 10 d. Asyžiuje paskelbtas palaimintuoju.

Dalintis: