2011 LAPKRITIS

Chemin Neuf
Net For God

Ko asmeniškai aš galiu pasimokyti iš šio Marinos Nemat liudijimo?

Meldžiamės už Artimųjų Rytų šalių ateitį, ypatingai už visus krikščionis, kurie gyvena šiose šalyse. Kad jie turėtų drąsos ir stiprybės atiduoti savo gyvenimus už teisingumą ir tiesą.

„Jėzus pasakė: ‚Iš tiesų, iš tiesų sakau jums: jei kviečių grūdas nekris į žemę ir neapmirs, jis pasiliks vienas, o jei apmirs, jis duos gausių vaisių’.”

Jono 12, 24 

Marina Nemat yra iranietė, krikščionė. Viso filmo metu jos liudijimas dvelkia jėga ir įtikinamumu. Susidurdama su savo pačios gyvenimo ir savo šalies, Irano, istorijos tiesa, Marina mums parodo, kad nepaisant baimės, apatijos, kurios ją supo, TEISINGUMO ir ATLEIDIMO pasirinkimas yra jėga, kuri išlaisvina. Tuo metu, kai jos šalis Iranas išgyveno kultūrinę ir politinę revoliuciją, įsitvirtinant fundamentalistiniam ajotolos Chomeinio režimui, 1982 m. sausio mėnesį, būdama 16 metų, Marina buvo suimta ir pasmerkta mirčiai… Šiandien ištekėjusi, dviejų vaikų mama, su savo vyru ji gyvena Kanadoje. Bet iki šiol ji keliauja po pasaulį primindama ir liudydama tiesą bei atleidimo galią

Dalintis: