Šiandien Net for God jus kviečia į Otkomb‘o (Hautecombe) abatiją Savojoje, pietryčių Prancūzijoje, atrasti Dievo darbo grožį, kuris šioje nuostabioje vietoje nesiliauja žavėjęs jau daugiau nei aštuonetą amžių! Šią abatiją ant Buržė (Bourget) ežero kranto 1137 m. pastatė vienuoliai cistersai. 1922 m. joje įsikūrė benediktinai, o 1992 m. jie perdavė ją bendruomenei “Naujasis kelias” (Chemin Neuf).

Šiame filme daugelis jaunuolių liudija ir dalijasi Otkomb‘e (Hautecombe) išgyventa patirtimi: atsitraukimas į nuošalią vietą, persmelktas kasdiene asmenine malda ir Dievo žodžio klausymusi, bendruomeninis gyvenimas sudaro sąlygas svarbiausiai patirčiai – asmeniniam susitikimui su prisikėlusiu Kristumi; šis susitikimas perkeičia visą gyvenimą, gydo, atkuria, teikia gilią ramybę ir džiaugsmą.

2013 m. vasario mėn.
Net for God
Klausimai pasidalinimui ir diskusijai:
1. Kokie žodžiai ir vaizdai, klausantis skirtingų liudijimų, šiandien mane ypatingai paliečia ir kodėl?
2. Ar galiu pasidalyti viena susitikimo su Dievu patirtimi, kuri mane perkeitė? Kaip šis susitikimas nulėmė šiandieninį mano gyvenimą?
Užtarimo malda:
Viešpatie Dieve, padėk kiekvienam iš mūsų atsiliepti į Kristaus maldos už vienybę kvietimą: “tegu visi bus viena, kad pasaulis įtikėtų”.
Dievo Žodis:
Iš Evangelijos pagal Joną 17 skyriaus, 21 eilutės:
“Tegul visi bus viena! Kaip tu, Tėve, manyje ir aš tavyje, tegul ir jie bus viena mumyse,
kad pasaulis įtikėtų, jog tu esi mane siuntęs.”

Dalintis: